SOCKERSKRIN, silver, Tallinn/Reval, Daniel Lundgren (1771-1783).

Invändigt förgylld. Längd 15,5 cm. Vikt 299 g.

Krönt monogram MS. Bruksslitage.

Klubbat pris
1 350
14 229
1 545
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (16 bud)
10 dec 2017 20:17
1 350 EUR
9 dec 2017 10:38
1 300 EUR
8 dec 2017 9:31
1 250 EUR
8 dec 2017 9:31
1 200 EUR
8 dec 2017 9:31
1 200 EUR
5 dec 2017 17:03
1 150 EUR
5 dec 2017 17:03
1 100 EUR
4 dec 2017 18:10
1 050 EUR
3 dec 2017 20:15
1 000 EUR
3 dec 2017 20:15
980 EUR
3 dec 2017 17:55
940 EUR
3 dec 2017 12:13
920 EUR
1 dec 2017 19:49
900 EUR
1 dec 2017 16:04
820 EUR
1 dec 2017 11:20
800 EUR
1 dec 2017 10:56
500 EUR