Felix Frang-Pahlama

(Finland, 1862-1932)
Felix Frang-Pahlama
(Finland, 1862-1932)

FELIX FRANG-PAHLAMA, LANDSKAP, SOLNEDGÅNG.

Sign. 1899. Olja på duk, 38x55 cm.

Klubbat pris
900
9 486
1 030
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (9 bud)
12 dec 2017 18:32
900 EUR
12 dec 2017 18:31
850 EUR
2 dec 2017 20:07
800 EUR
1 dec 2017 19:32
700 EUR
30 nov 2017 23:16
650 EUR
30 nov 2017 19:26
600 EUR
30 nov 2017 18:52
500 EUR
30 nov 2017 17:22
444 EUR
30 nov 2017 14:40
200 EUR