Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

FERDINAND VON WRIGHT, GRÄSÄNDER.

Signerad och daterad 1873. Olja på duk. 40x50 cm.

Skrapmärken.

Klubbat pris
22 800
258 324
23 787
Utropspris
18 000 - 20 000 EUR
Budhistorik (50 bud)
8
12 dec 2017 19:06
22 800 EUR
12 dec 2017 19:06
22 600 EUR
8
12 dec 2017 19:03
22 400 EUR
12 dec 2017 19:03
22 200 EUR
8
12 dec 2017 19:03
22 000 EUR
12 dec 2017 19:03
21 800 EUR
8
12 dec 2017 19:01
21 600 EUR
12 dec 2017 19:01
21 400 EUR
8
12 dec 2017 19:01
21 200 EUR
12 dec 2017 19:01
21 000 EUR
8
12 dec 2017 19:00
20 800 EUR
12 dec 2017 19:00
20 600 EUR
12 dec 2017 19:00
20 410 EUR
8
12 dec 2017 19:00
20 210 EUR
8
12 dec 2017 18:59
20 000 EUR
12 dec 2017 18:59
19 800 EUR
8
12 dec 2017 18:58
19 600 EUR
12 dec 2017 18:58
19 400 EUR
8
12 dec 2017 18:58
19 200 EUR
12 dec 2017 18:58
19 000 EUR
8
12 dec 2017 18:58
18 800 EUR
12 dec 2017 18:58
18 600 EUR
8
12 dec 2017 18:57
18 400 EUR
12 dec 2017 18:57
18 200 EUR
12 dec 2017 18:57
18 000 EUR
12 dec 2017 18:55
17 800 EUR
12 dec 2017 18:54
17 600 EUR
12 dec 2017 18:52
17 400 EUR
12 dec 2017 18:52
17 200 EUR
12 dec 2017 18:52
17 200 EUR
12 dec 2017 18:52
17 000 EUR
12 dec 2017 18:51
16 800 EUR
12 dec 2017 18:51
16 600 EUR
12 dec 2017 18:51
16 600 EUR
12 dec 2017 18:51
16 400 EUR
12 dec 2017 18:51
16 200 EUR
12 dec 2017 18:50
16 000 EUR
12 dec 2017 18:50
15 800 EUR
12 dec 2017 18:42
15 600 EUR
12 dec 2017 18:41
15 400 EUR
12 dec 2017 10:01
15 200 EUR
12 dec 2017 9:28
15 000 EUR
8 dec 2017 12:06
14 200 EUR
6 dec 2017 12:21
14 000 EUR
4 dec 2017 16:53
13 200 EUR
4 dec 2017 14:25
12 000 EUR
3 dec 2017 10:57
11 700 EUR
1 dec 2017 21:23
11 500 EUR
30 nov 2017 22:17
11 000 EUR
30 nov 2017 15:41
10 000 EUR