Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

HUGO SIMBERG, "KRANSBÄRARNA".

Signerad. Etsning, 18x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Klubbat pris
1 750
19 828
1 826
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (46 bud)
10
12 dec 2017 17:28
1 750 EUR
12 dec 2017 17:28
1 700 EUR
10
12 dec 2017 17:27
1 650 EUR
12 dec 2017 17:27
1 600 EUR
10
12 dec 2017 17:27
1 550 EUR
9
12 dec 2017 17:26
1 500 EUR
10
12 dec 2017 17:26
1 450 EUR
12 dec 2017 17:26
1 400 EUR
10
12 dec 2017 17:26
1 350 EUR
12 dec 2017 17:26
1 300 EUR
10
12 dec 2017 17:25
1 250 EUR
12 dec 2017 17:25
1 200 EUR
10
12 dec 2017 17:25
1 150 EUR
12 dec 2017 17:25
1 100 EUR
10
12 dec 2017 17:25
1 050 EUR
12 dec 2017 17:25
1 000 EUR
10
12 dec 2017 17:25
960 EUR
9
12 dec 2017 17:25
940 EUR
10
12 dec 2017 17:25
920 EUR
9
12 dec 2017 17:25
900 EUR
10
12 dec 2017 17:24
880 EUR
12 dec 2017 17:20
860 EUR
12 dec 2017 17:13
840 EUR
12 dec 2017 15:52
820 EUR
12 dec 2017 15:50
800 EUR
12 dec 2017 15:27
780 EUR
12 dec 2017 14:44
760 EUR
12 dec 2017 13:58
740 EUR
10
12 dec 2017 13:57
720 EUR
12 dec 2017 12:24
700 EUR
10
12 dec 2017 12:24
680 EUR
11 dec 2017 19:45
660 EUR
11 dec 2017 19:29
640 EUR
9
11 dec 2017 18:55
620 EUR
8
11 dec 2017 18:02
600 EUR
11 dec 2017 13:41
580 EUR
11 dec 2017 11:29
560 EUR
9 dec 2017 19:55
540 EUR
8 dec 2017 9:47
520 EUR
4 dec 2017 18:36
500 EUR
3 dec 2017 21:22
420 EUR
2 dec 2017 20:05
400 EUR
1 dec 2017 8:01
350 EUR
30 nov 2017 23:05
300 EUR
30 nov 2017 16:23
220 EUR
30 nov 2017 12:57
200 EUR