Ali Munsterhjelm

(Finland, 1873-1944)
Ali Munsterhjelm
(Finland, 1873-1944)

ALI MUNSTERHJELM, SKUTOR PÅ AURA Å.

Signerad. Olja på duk, 52x66 cm.

Krackelyr.

Klubbat pris
1 000
11 330
1 043
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (8 bud)
12 dec 2017 18:08
1 000 EUR
12 dec 2017 18:01
980 EUR
12 dec 2017 17:23
700 EUR
12 dec 2017 14:29
660 EUR
12 dec 2017 14:13
640 EUR
11 dec 2017 10:04
620 EUR
10 dec 2017 9:05
600 EUR
30 nov 2017 23:18
500 EUR