FIGURIN, Ryssland, porslin, Popovs porslinsfabrik, 1800-talets mitt

Målad polykrom och förgylld dekor. Höjd 13 cm.

Armarna med restaurering.

Klubbat pris
340
3 852
355
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (5 bud)
11 dec 2017 14:34
340 EUR
10 dec 2017 20:38
320 EUR
10 dec 2017 10:49
300 EUR
2 dec 2017 18:11
200 EUR
1 dec 2017 20:05
100 EUR