987382

SANTERI SALOKIVI

PÅ STRANDEN.

Signerad och daterad 1911. Olja på duk, 45,5x69,5 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 12

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst.

johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 - 3 000 EUR

    1 200
    EUR
    12 454 SEK
    1 375 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)