Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, PÅ STRANDEN.

Signerad och daterad 1911. Olja på duk, 45,5x69,5 cm.

1 200
13 524
1 252
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
11 dec 2017 15:26
1 200 EUR
10 dec 2017 22:13
1 000 EUR
10 dec 2017 22:12
900 EUR
10 dec 2017 18:16
800 EUR
30 nov 2017 22:45
500 EUR