CARL DANIELSON, ÅBO.

CARL DANIELSON, ÅBO.

Signerad och daterad 1919. Olja på duk. 50x68 cm.

Duken lös.

Klubbat pris
1 000
11 330
1 043
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (13 bud)
10
11 dec 2017 17:25
1 000 EUR
11 dec 2017 16:00
980 EUR
9
11 dec 2017 10:02
920 EUR
10 dec 2017 10:52
900 EUR
8
6 dec 2017 17:34
500 EUR
3 dec 2017 10:42
300 EUR
2 dec 2017 22:21
280 EUR
2 dec 2017 10:41
260 EUR
1 dec 2017 19:52
240 EUR
1 dec 2017 14:12
220 EUR
1 dec 2017 10:52
200 EUR
30 nov 2017 21:44
150 EUR
30 nov 2017 17:27
111 EUR