988378

PEKKA HALONEN, FROSTKVÄLL.

Signerad och otydligt daterad. Olja på duk, 50x62,5 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr.

Ateneum 2008
Placering
Stora Robertsgatan 12

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Joachim Borgström

    Joachim Borgström
    Hemvärdering. Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

    joachim.borgstrom@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 25 000 - 30 000 EUR

    19 800
    EUR
    203 392 SEK
    22 494 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)