988378

PEKKA HALONEN

FROSTKVÄLL.

Signerad och otydligt daterad. Olja på duk, 50x62,5 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr.

Ateneum 2008
Placering
Stora Robertsgatan 12

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Hemvärdering. Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 25 000 - 30 000 EUR

    19 800
    EUR
    208 130 SEK
    23 185 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)