988378

PEKKA HALONEN, FROSTKVÄLL.

Signerad och otydligt daterad. Olja på duk, 50x62,5 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr.

Ateneum 2008

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Joachim Borgström

    Joachim Borgström
    Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver

    joachim.borgstrom@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 25 000 - 30 000 EUR

    19 800
    EUR
    208 155 SEK
    22 319 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    111 dec 2017 16:0419800EUR
    411 dec 2017 12:2719000EUR
    15 dec 2017 21:1517000EUR