Edvard Munch

(Norge, 1863-1944)
Edvard Munch
(Norge, 1863-1944)

EDVARD MUNCH, LANDSKAP MED BÅT.

Etsning, signerad. 12x8 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Klubbat pris
3 910
44 300
4 079
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (22 bud)
11 dec 2017 18:37
3 910 EUR
10
11 dec 2017 18:37
3 810 EUR
11 dec 2017 18:34
3 710 EUR
10
11 dec 2017 18:34
3 610 EUR
11 dec 2017 18:33
3 510 EUR
10
11 dec 2017 18:33
3 410 EUR
11 dec 2017 18:31
3 310 EUR
9
11 dec 2017 18:31
3 210 EUR
9
11 dec 2017 14:36
3 200 EUR
8
7 dec 2017 22:53
3 100 EUR
7 dec 2017 22:53
3 000 EUR
7 dec 2017 21:58
2 900 EUR
7 dec 2017 21:58
2 800 EUR
5 dec 2017 5:13
2 700 EUR
4 dec 2017 15:58
2 600 EUR
4 dec 2017 15:58
2 600 EUR
1 dec 2017 17:00
2 500 EUR
1 dec 2017 9:48
1 550 EUR
30 nov 2017 19:33
1 000 EUR
30 nov 2017 17:38
650 EUR
30 nov 2017 16:46
600 EUR
30 nov 2017 14:28
500 EUR