Vilho Lampi

(Finland, 1898-1936)
Vilho Lampi
(Finland, 1898-1936)

VILHO LAMPI, TUOLI.

Signerad och daterad -28. Olja på pannå, 60x55,5 cm.

Klubbat pris
12 400
140 492
12 937
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Budhistorik (23 bud)
12 dec 2017 19:52
12 400 EUR
12 dec 2017 19:52
12 200 EUR
12 dec 2017 19:52
12 000 EUR
12 dec 2017 19:52
11 400 EUR
12 dec 2017 19:51
11 200 EUR
12 dec 2017 19:51
11 000 EUR
12 dec 2017 19:51
10 200 EUR
12 dec 2017 19:51
10 000 EUR
12 dec 2017 19:51
10 000 EUR
12 dec 2017 19:51
9 200 EUR
12 dec 2017 19:51
9 000 EUR
12 dec 2017 19:51
8 200 EUR
12 dec 2017 19:51
8 000 EUR
12 dec 2017 19:50
7 200 EUR
12 dec 2017 19:50
7 000 EUR
12 dec 2017 19:50
6 200 EUR
12 dec 2017 19:50
6 000 EUR
12 dec 2017 19:50
5 700 EUR
12 dec 2017 19:50
5 500 EUR
12 dec 2017 19:49
5 200 EUR
12 dec 2017 9:30
5 000 EUR
8 dec 2017 15:23
3 000 EUR
30 nov 2017 22:32
2 000 EUR