Hugo Knorr

(Tyskland, 1834-1904)
Hugo Knorr
(Tyskland, 1834-1904)

HUGO KNORR, LANDSKAP FRÅN NORGE.

Osignerad. Olja på duk, 73x95 cm.

Klubbat pris
800
8 432
916
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
Budhistorik (2 bud)
2 dec 2017 20:17
800 EUR
2 dec 2017 20:17
700 EUR