KLÄDSKÅP, RYSSLAND, 1800-TALETS BÖRJAN.

Mahognyfanerat med fasettslipat spegelglas, utdragbar spegelfront, dörr på sidan. Insidan med hyllor. Bronsbeslag. Höjd 153 cm, bredd 70,5 cm, djup 42,5 cm.

Fanernagg. Torrsprickor.

Klubbat pris
900
10 143
939
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
12 dec 2017 18:42
900 EUR
9 dec 2017 10:15
880 EUR
4 dec 2017 18:06
800 EUR
3 dec 2017 21:55
650 EUR
30 nov 2017 23:11
600 EUR