Charles DE HAMPELN

(Ryssland, 1808-1885)
Charles DE HAMPELN
(Ryssland, 1808-1885)

CHARLES DE HAMPELN, PORTRÄTT AV EN ADELSDAM.

Signerade. Tusch och akvarell, 23,5x17,5 cm.

Fläckar.

Klubbat pris
6 700
76 246
7 113
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (14 bud)
11 dec 2017 14:35
6 700 EUR
11 dec 2017 14:35
6 500 EUR
11 dec 2017 10:53
6 200 EUR
11 dec 2017 10:53
6 000 EUR
8 dec 2017 18:41
5 700 EUR
8 dec 2017 18:41
5 500 EUR
8 dec 2017 18:41
5 300 EUR
8 dec 2017 18:41
5 100 EUR
8 dec 2017 11:23
4 800 EUR
7 dec 2017 11:44
4 600 EUR
7 dec 2017 11:44
4 500 EUR
7 dec 2017 10:00
3 300 EUR
7 dec 2017 10:00
3 200 EUR
1 dec 2017 18:44
2 000 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

430. Barbro Nilsson, matta, "Sommarvägar, grön", rya, ca 117 x 88 cm, signerad AB MMF BN.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK