Madeleine Pyk – en samling F769

Charles DE HAMPELN

(Ryssland, 1808-1885)
Charles DE HAMPELN
(Ryssland, 1808-1885)

CHARLES DE HAMPELN, PORTRÄTT AV EN ADELSMAN.

Signerade. Tusch och akvarell, 26,5x20 cm.

Fläckar.

Klubbat pris
6 100
64 233
7 005
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (12 bud)
12 dec 2017 16:10
6 100 EUR
12 dec 2017 15:03
5 900 EUR
8 dec 2017 18:42
5 700 EUR
8 dec 2017 18:42
5 500 EUR
8 dec 2017 11:23
4 800 EUR
7 dec 2017 11:45
4 600 EUR
7 dec 2017 11:45
4 500 EUR
7 dec 2017 11:44
4 400 EUR
7 dec 2017 11:44
4 200 EUR
7 dec 2017 9:57
3 300 EUR
7 dec 2017 9:57
3 200 EUR
1 dec 2017 18:55
2 000 EUR