Art & Antiques Helsinki F189

3 föremål
SANTERI SALOKIVI, PÅ STRANDEN.
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
DORA WAHLROOS, akvarell, signerad och daterad Paris 1895.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR
ALBERT EDELFELT, ETT PAR.
ALBERT EDELFELT, ETT PAR.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
500 - 600 EUR