1001612

ANNA TUORI, "PSYKOKINESIS".

A tergo sign. -09. Olja på skiva 50x59 cm.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Laura Pohjola

    Laura Pohjola
    Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

    laura.pohjola@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 600 - 2 000 EUR

    Slutpris

    1 900
    EUR
    19 497 SEK
    2 166 USD

    Budhistorik (17 bud)
    819 mar 2018 18:421900EUR
    6A19 mar 2018 18:421860EUR
    619 mar 2018 18:411810EUR
    Acceptpris på 1 280 EUR uppnåddes