1001612

ANNA TUORI

"PSYKOKINESIS".

A tergo sign. -09. Olja på skiva 50x59 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 600 - 2 000 EUR

    Slutpris

    1 900
    EUR
    19 865 SEK
    2 163 USD

    Budhistorik (17 bud)
    819 mar 18:421900EUR
    6A19 mar 18:421860EUR
    619 mar 18:411810EUR
    Acceptpris på 1 280 EUR uppnåddes