1005072
Risto Vilhunen
(Född 1945)

RISTO VILHUNEN, KATTDAM.

Olja på duk. Signerad 2012, 60x50 cm.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
255
2 678
287
Utropspris
300 - 400 EUR
Budhistorik (9 bud)
18 mar 2018 22:15
255 EUR
18 mar 2018 22:15
240 EUR
13 mar 2018 11:14
220 EUR
13 mar 2018 11:14
200 EUR
10 mar 2018 13:07
160 EUR