1008771
Heljä Liukko-Sundström
(Född 1938)

HELJÄ LIUKKO-SUNDSTRÖM, dekorationsägg, signerad Heljä Liukko-Sundström, Arabia 1991.

Porslin. Höjd 25 cm. Diameter 23 cm.

Obetydligt ytslitage.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
460
4 854
518
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (15 bud)
19 mar 2018 19:01
460 EUR
19 mar 2018 19:00
440 EUR
19 mar 2018 19:00
420 EUR
19 mar 2018 18:17
400 EUR
19 mar 2018 18:15
380 EUR