1010336
TAKLAMPA, "Illusion" Hareide Design, Northern Lighting, Norge 2000-tal.

Vit metall. Justerbar höjd. Bär tillverkarens etikett. Diameter 45-35 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
180
1 899
203
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (4 bud)
18 mar 2018 22:15
180 EUR
16 mar 2018 12:00
110 EUR
14 mar 2018 19:09
100 EUR
13 mar 2018 20:46
30 EUR