Topi Ruotsalainen

(Finland, Född 1979)
Topi Ruotsalainen
(Finland, Född 1979)

TOPI RUOTSALAINEN, "MAGNIFICENT SEVEN".

Sign. 2006. Olja på masonit 29,5x50 cm.

Klubbat pris
1 575
17 845
1 643
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (33 bud)
19 mar 2018 20:58
1 575 EUR
19 mar 2018 20:58
1 525 EUR
19 mar 2018 20:58
1 500 EUR
19 mar 2018 20:56
1 475 EUR
19 mar 2018 20:55
1 425 EUR
19 mar 2018 20:55
1 400 EUR
19 mar 2018 20:53
1 375 EUR
19 mar 2018 20:52
1 325 EUR
19 mar 2018 20:52
1 300 EUR
19 mar 2018 20:50
1 255 EUR
8
19 mar 2018 20:49
1 205 EUR
19 mar 2018 20:49
1 200 EUR
19 mar 2018 20:49
1 155 EUR
8
19 mar 2018 20:49
1 105 EUR
19 mar 2018 20:49
1 100 EUR
19 mar 2018 20:47
1 055 EUR
8
19 mar 2018 20:47
1 005 EUR
19 mar 2018 20:47
1 000 EUR
8
19 mar 2018 20:47
970 EUR
19 mar 2018 20:46
950 EUR
8
19 mar 2018 20:46
945 EUR
19 mar 2018 20:44
925 EUR
19 mar 2018 20:44
905 EUR
19 mar 2018 20:44
900 EUR
19 mar 2018 20:44
860 EUR
19 mar 2018 20:11
840 EUR
19 mar 2018 20:11
820 EUR
19 mar 2018 20:11
820 EUR
19 mar 2018 20:01
800 EUR
11 mar 2018 22:26
500 EUR
9 mar 2018 19:33
400 EUR
8 mar 2018 20:10
320 EUR
8 mar 2018 12:07
300 EUR