Topi Ruotsalainen

(Finland, Född 1979)
Topi Ruotsalainen
(Finland, Född 1979)

TOPI RUOTSALAINEN, "MAGNIFICENT SEVEN".

Sign. 2006. Olja på masonit 29,5x50 cm.

Klubbat pris
1 575
17 924
1 672
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (33 bud)
19 mar 2018 20:58
1 575 EUR
19 mar 2018 20:58
1 525 EUR
19 mar 2018 20:58
1 500 EUR
19 mar 2018 20:56
1 475 EUR
19 mar 2018 20:55
1 425 EUR
19 mar 2018 20:55
1 400 EUR
19 mar 2018 20:53
1 375 EUR
19 mar 2018 20:52
1 325 EUR
19 mar 2018 20:52
1 300 EUR
19 mar 2018 20:50
1 255 EUR
8
19 mar 2018 20:49
1 205 EUR
19 mar 2018 20:49
1 200 EUR
19 mar 2018 20:49
1 155 EUR
8
19 mar 2018 20:49
1 105 EUR
19 mar 2018 20:49
1 100 EUR
19 mar 2018 20:47
1 055 EUR
8
19 mar 2018 20:47
1 005 EUR
19 mar 2018 20:47
1 000 EUR
8
19 mar 2018 20:47
970 EUR
19 mar 2018 20:46
950 EUR
8
19 mar 2018 20:46
945 EUR
19 mar 2018 20:44
925 EUR
19 mar 2018 20:44
905 EUR
19 mar 2018 20:44
900 EUR
19 mar 2018 20:44
860 EUR
19 mar 2018 20:11
840 EUR
19 mar 2018 20:11
820 EUR
19 mar 2018 20:11
820 EUR
19 mar 2018 20:01
800 EUR
11 mar 2018 22:26
500 EUR
9 mar 2018 19:33
400 EUR
8 mar 2018 20:10
320 EUR
8 mar 2018 12:07
300 EUR

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

271. Bruno Mathsson, bord, Firma Karl Mathsson, Värnamo 1933.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK