1015665

JANI LEINONEN, "IVANA BLUE".

Sign. 2010. Akryl på tryckt duk 120x79 cm.

Proveniens
Zetterberg Gallery. Betydande privat samling.
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Laura Pohjola

    Laura Pohjola
    Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

    laura.pohjola@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 7 000 - 9 000 EUR

    Slutpris

    6 200
    EUR
    63 815 SEK
    7 025 USD

    Budhistorik (7 bud)
    5 9 mar 18:376200EUR
    4 9 mar 14:506000EUR
    2A 9 mar 14:505999EUR
    Acceptpris på 5 600 EUR uppnåddes