Jani Hänninen

(Finland, Född 1974)
Jani Hänninen
(Finland, Född 1974)

JANI HÄNNINEN, "EAR MUFFS".

A tergo sign. 2011. Blandteknik på duk 129x130 cm.

Proveniens

Galerie Anhava.

Klubbat pris
2 840
32 177
2 963
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (29 bud)
8
19 mar 2018 20:30
2 840 EUR
12
19 mar 2018 20:28
2 740 EUR
8
19 mar 2018 20:27
2 640 EUR
11
19 mar 2018 20:27
2 600 EUR
11
19 mar 2018 20:26
2 540 EUR
12
19 mar 2018 20:26
2 440 EUR
11
19 mar 2018 20:26
2 100 EUR
10
19 mar 2018 20:25
2 000 EUR
8
19 mar 2018 20:25
1 950 EUR
10
19 mar 2018 20:24
1 900 EUR
8
19 mar 2018 20:24
1 850 EUR
10
19 mar 2018 20:24
1 800 EUR
8
19 mar 2018 17:55
1 750 EUR
9
19 mar 2018 17:54
1 700 EUR
8
19 mar 2018 17:54
1 700 EUR
9
19 mar 2018 15:59
1 650 EUR
18 mar 2018 14:06
1 600 EUR
8
18 mar 2018 12:38
1 550 EUR
18 mar 2018 9:57
1 500 EUR
8
14 mar 2018 21:52
1 300 EUR
14 mar 2018 19:52
1 200 EUR
9 mar 2018 16:23
620 EUR
9 mar 2018 8:15
600 EUR
8 mar 2018 21:49
520 EUR
8 mar 2018 20:31
500 EUR
8 mar 2018 18:40
200 EUR
8 mar 2018 14:43
155 EUR
8 mar 2018 11:56
120 EUR
8 mar 2018 11:48
100 EUR