Reima Nevalainen

(Finland, Född 1984)
Reima Nevalainen
(Finland, Född 1984)

REIMA NEVALAINEN, "COCOON"

A tergo sign. 2011. Akryl, latex, kollage och olja på duk 130x110 cm.

Proveniens

Galerie Forsblom, Helsingfors.

Klubbat pris
2 600
29 302
2 741
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (25 bud)
8
19 mar 2018 18:58
2 600 EUR
19 mar 2018 18:56
2 500 EUR
19 mar 2018 18:56
2 500 EUR
19 mar 2018 15:41
2 400 EUR
19 mar 2018 15:37
2 300 EUR
19 mar 2018 15:37
2 200 EUR
19 mar 2018 15:37
2 200 EUR
19 mar 2018 11:31
2 100 EUR
19 mar 2018 11:31
2 000 EUR
19 mar 2018 11:30
1 950 EUR
19 mar 2018 11:30
1 900 EUR
19 mar 2018 11:22
1 850 EUR
19 mar 2018 11:22
1 800 EUR
19 mar 2018 11:22
1 800 EUR
19 mar 2018 11:21
1 750 EUR
19 mar 2018 11:21
1 700 EUR
19 mar 2018 11:21
1 600 EUR
19 mar 2018 11:21
1 550 EUR
19 mar 2018 9:31
1 500 EUR
18 mar 2018 7:07
1 250 EUR
18 mar 2018 1:48
700 EUR
14 mar 2018 21:48
620 EUR
14 mar 2018 17:51
600 EUR
10 mar 2018 9:51
500 EUR
8 mar 2018 17:23
100 EUR