Eric Aho

(USA, Född 1966)
Eric Aho
(USA, Född 1966)

ERIC AHO, "WHITE SKY OVER LÄNSISATAMA".

Sign. Olja på duk 61x61 cm.

Klubbat pris
860
9 813
894
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (18 bud)
10
19 mar 2018 19:29
860 EUR
19 mar 2018 19:26
840 EUR
10
19 mar 2018 19:25
820 EUR
19 mar 2018 19:25
801 EUR
10
19 mar 2018 19:24
781 EUR
19 mar 2018 19:24
761 EUR
10
19 mar 2018 19:23
741 EUR
19 mar 2018 19:23
721 EUR
19 mar 2018 19:23
720 EUR
9
19 mar 2018 19:18
700 EUR
8
19 mar 2018 18:08
680 EUR
19 mar 2018 16:23
520 EUR
12 mar 2018 15:27
500 EUR
10 mar 2018 17:24
220 EUR
9 mar 2018 15:41
200 EUR
8 mar 2018 19:28
105 EUR
8 mar 2018 18:37
60 EUR
8 mar 2018 15:48
30 EUR