1018540
Eric Aho
(Född 1966)

ERIC AHO, "WHITE SKY OVER LÄNSISATAMA".

Sign. Olja på duk 61x61 cm.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
860
9 075
969
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (18 bud)
10
19 mar 2018 19:29
860 EUR
19 mar 2018 19:26
840 EUR
10
19 mar 2018 19:25
820 EUR
19 mar 2018 19:25
801 EUR
10
19 mar 2018 19:24
781 EUR