1019700
Henry Wuorila-Stenberg
(Född 1949)

HENRY WUORILA-STENBERG, "FÖRÄLSKADE".

A tergo sign. 1999. Olja på duk 200x150 cm.

Galerie Krister Fahl, Stockholm 1999.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 900
30 455
3 265
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (14 bud)
19 mar 2018 19:56
2 900 EUR
19 mar 2018 19:56
2 800 EUR
19 mar 2018 19:55
2 700 EUR
19 mar 2018 19:55
2 600 EUR
19 mar 2018 19:55
2 500 EUR