1020595

SINI MAJURI

Vas, graal, signerad Sini Majuri 2012.

Från serien Winter - Lappland 1/1. Höjd 14,5 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 - 400 EUR

    Slutpris

    130
    EUR
    1 340 SEK
    154 USD

    Budhistorik (6 bud)
    319 mar 18:29130EUR
    419 mar 18:28120EUR
    311 mar 10:51110EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes