1020595
Sini Majuri
(Född 1983)

SINI MAJURI, vas, graal, signerad Sini Majuri 2012.

Från serien Winter - Lappland 1/1. Höjd 14,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Övrigt

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
130
1 372
146
Utropspris
300 - 400 EUR
Budhistorik (6 bud)
19 mar 2018 18:29
130 EUR
19 mar 2018 18:28
120 EUR
11 mar 2018 10:51
110 EUR
11 mar 2018 10:51
101 EUR
10 mar 2018 19:11
100 EUR