Markku Salo

(Finland, Född 1954)
Markku Salo
(Finland, Född 1954)

MARKKU SALO, KONSTGLAS, "Konungarnas Dal"-serien, signerad Markku Salo, Nuutajärvi Notsjö 90/500.

Höjd 29 cm.

Smärre slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
325
3 699
345
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (10 bud)
19 mar 2018 20:16
325 EUR
19 mar 2018 20:16
305 EUR
19 mar 2018 20:16
300 EUR
19 mar 2018 5:15
280 EUR
18 mar 2018 21:20
260 EUR
18 mar 2018 21:18
240 EUR
18 mar 2018 18:55
220 EUR
13 mar 2018 12:19
200 EUR
12 mar 2018 18:09
150 EUR
8 mar 2018 11:34
100 EUR

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

233. Axel Einar Hjorth, fåtöljer, ett par, "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
Aktuellt bud:
240 000 SEK