Ritva-Liisa Pohjalainen

(Finland, Född 1949)
Ritva-Liisa Pohjalainen
(Finland, Född 1949)

RITVA-LIISA POHJALAINEN, glasskulptur, signerad 2010 Ritva-Liisa Pohjalainen 1/20 Niityllä/ Tasapaino sini - lime.

Höjd 28 cm. Diameter 9 cm.

Smärre repor.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 000
11 270
1 044
Utropspris
700 - 900 EUR
Budhistorik (22 bud)
19 mar 2018 19:41
1 000 EUR
19 mar 2018 19:41
1 000 EUR
19 mar 2018 19:40
980 EUR
19 mar 2018 19:40
960 EUR
19 mar 2018 19:39
940 EUR
19 mar 2018 19:39
920 EUR
19 mar 2018 16:20
900 EUR
19 mar 2018 10:40
880 EUR
19 mar 2018 10:39
840 EUR
19 mar 2018 10:39
820 EUR
17 mar 2018 18:38
780 EUR
17 mar 2018 7:26
760 EUR
16 mar 2018 20:52
735 EUR
16 mar 2018 20:52
715 EUR
13 mar 2018 21:14
695 EUR
13 mar 2018 10:56
675 EUR
13 mar 2018 10:56
670 EUR
13 mar 2018 6:46
620 EUR
13 mar 2018 6:46
600 EUR
12 mar 2018 20:38
500 EUR
9 mar 2018 16:02
360 EUR
8 mar 2018 19:52
333 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977