Raili Tang

(Finland, Född 1950)
Raili Tang
(Finland, Född 1950)

RAILI TANG, "LILLA BLOMMAN".

A tergo sign. 2017. Olja på duk 70x55 cm.

Proveniens

Galerie Forsblom.

Klubbat pris
2 450
27 612
2 557
Utropspris
2 800 - 3 200 EUR
Budhistorik (15 bud)
19 mar 2018 19:06
2 450 EUR
19 mar 2018 19:04
2 350 EUR
19 mar 2018 19:00
2 250 EUR
9
19 mar 2018 18:59
2 150 EUR
8
19 mar 2018 18:59
2 050 EUR
19 mar 2018 18:20
1 850 EUR
8
19 mar 2018 18:05
1 800 EUR
19 mar 2018 16:37
1 550 EUR
18 mar 2018 17:29
1 500 EUR
18 mar 2018 9:24
1 400 EUR
14 mar 2018 21:48
520 EUR
12 mar 2018 19:14
500 EUR
9 mar 2018 6:43
220 EUR
8 mar 2018 18:38
200 EUR
8 mar 2018 17:27
120 EUR