Eric Hynynen

(Finland, Född 1971)
Eric Hynynen
(Finland, Född 1971)

ERIC HYNYNEN, "STRANGER FRUIT".

A tergo sign. Olja på duk 119x100 cm.

Klubbat pris
1 951
22 105
2 035
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (40 bud)
8
19 mar 2018 20:16
1 951 EUR
9
19 mar 2018 20:16
1 901 EUR
8
19 mar 2018 20:15
1 851 EUR
9
19 mar 2018 20:15
1 801 EUR
8
19 mar 2018 20:13
1 751 EUR
9
19 mar 2018 20:13
1 701 EUR
8
19 mar 2018 20:13
1 700 EUR
8
19 mar 2018 20:12
1 650 EUR
9
19 mar 2018 20:12
1 600 EUR
9
19 mar 2018 20:12
1 550 EUR
8
19 mar 2018 20:11
1 500 EUR
9
19 mar 2018 20:11
1 450 EUR
8
19 mar 2018 20:10
1 400 EUR
9
19 mar 2018 20:10
1 351 EUR
9
19 mar 2018 20:10
1 350 EUR
8
19 mar 2018 20:10
1 300 EUR
8
19 mar 2018 20:10
1 251 EUR
9
19 mar 2018 20:10
1 201 EUR
8
19 mar 2018 20:10
1 200 EUR
8
19 mar 2018 20:09
1 101 EUR
9
19 mar 2018 20:09
1 051 EUR
8
19 mar 2018 20:09
1 040 EUR
8
19 mar 2018 20:08
900 EUR
9
19 mar 2018 20:08
880 EUR
8
19 mar 2018 19:23
860 EUR
19 mar 2018 17:23
840 EUR
8
19 mar 2018 17:04
820 EUR
19 mar 2018 17:04
800 EUR
8
19 mar 2018 17:04
800 EUR
19 mar 2018 17:04
780 EUR
8
19 mar 2018 17:04
760 EUR
19 mar 2018 17:03
740 EUR
8
19 mar 2018 17:03
720 EUR
14 mar 2018 19:52
700 EUR
13 mar 2018 9:00
650 EUR
12 mar 2018 22:49
620 EUR
9 mar 2018 21:48
600 EUR
8 mar 2018 18:46
440 EUR
8 mar 2018 11:47
420 EUR
8 mar 2018 11:43
400 EUR