1025790
Cris Af Enehielm
(Född 1954)

CRIS AF ENEHIELM, UTAN TITEL.

Sign. -93. Olja på papper 100x73 cm.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 850
19 521
2 084
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (12 bud)
19 mar 2018 13:06
1 850 EUR
19 mar 2018 13:06
1 800 EUR
18 mar 2018 21:41
1 750 EUR
18 mar 2018 21:40
1 700 EUR
18 mar 2018 21:40
1 650 EUR