1025790

CRIS AF ENEHIELM, UTAN TITEL.

Sign. -93. Olja på papper 100x73 cm.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Laura Pohjola

    Laura Pohjola
    Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

    laura.pohjola@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 800 - 2 200 EUR

    Slutpris

    1 850
    EUR
    19 114 SEK
    2 180 USD

    Budhistorik (12 bud)
    619 mar 13:061850EUR
    4A19 mar 13:061800EUR
    418 mar 21:411750EUR
    Acceptpris på 1 500 EUR uppnåddes