Madeleine Pyk – en samling F769

Cris Af Enehielm

(Finland, Född 1954)
Cris Af Enehielm
(Finland, Född 1954)

CRIS AF ENEHIELM, UTAN TITEL.

Sign. -93. Olja på papper 100x73 cm.

Klubbat pris
1 850
19 499
2 117
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (12 bud)
19 mar 2018 13:06
1 850 EUR
19 mar 2018 13:06
1 800 EUR
18 mar 2018 21:41
1 750 EUR
18 mar 2018 21:40
1 700 EUR
18 mar 2018 21:40
1 650 EUR
18 mar 2018 21:40
1 600 EUR
18 mar 2018 21:40
1 550 EUR
17 mar 2018 15:13
1 500 EUR
15 mar 2018 23:11
1 400 EUR
9 mar 2018 21:38
1 000 EUR
8 mar 2018 18:36
500 EUR
8 mar 2018 18:34
200 EUR