Susanne Gottberg

(Finland, Född 1964)
Susanne Gottberg
(Finland, Född 1964)

SUSANNE GOTTBERG, "VITA KUB PÅ SVART"

A tergo sign. 1989. Olja på duk 180x130 cm.

Klubbat pris
2 500
28 325
2 608
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
19 mar 2018 18:18
2 500 EUR
19 mar 2018 18:17
2 100 EUR
19 mar 2018 18:17
1 900 EUR
19 mar 2018 18:15
1 800 EUR
19 mar 2018 17:55
1 600 EUR
18 mar 2018 9:49
1 300 EUR
10 mar 2018 14:23
1 161 EUR
8 mar 2018 20:48
1 111 EUR