971412

JUKKA KORPIHETE, ljusskulptur, "Lehvä", Korpi Design, 2000-tal.

Bemålad stålkvist på trådupphängning. Halogenljuskälla. Kvistens 60x70 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Rosenius

    Anna Rosenius
    Specialist Design

    anna.rosenius@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 - 400 EUR

    Slutpris

    150
    EUR
    1 541 SEK
    170 USD

    Budhistorik (5 bud)
    519 mar 20:07150EUR
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes
    419 mar 19:38110EUR
    3 9 mar 15:44100EUR