Nanna Susi

(Finland, Född 1967)
Nanna Susi
(Finland, Född 1967)

NANNA SUSI, "RÖDA GARDINER".

A tergo sign. 2001 Roma. Olja på duk 65x105 cm.

Klubbat pris
4 011
45 445
4 185
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
12
19 mar 2018 17:58
4 011 EUR
11
19 mar 2018 17:58
3 911 EUR
11
19 mar 2018 17:50
3 729 EUR
12
19 mar 2018 17:49
3 629 EUR
12
19 mar 2018 12:31
3 400 EUR
10
19 mar 2018 12:31
3 300 EUR
10
19 mar 2018 11:38
2 909 EUR
11
18 mar 2018 9:12
2 809 EUR
10
18 mar 2018 9:12
2 800 EUR
10
17 mar 2018 13:18
2 607 EUR
11
17 mar 2018 13:18
2 507 EUR
10
16 mar 2018 9:42
2 000 EUR
9
15 mar 2018 23:13
1 850 EUR
8
15 mar 2018 0:24
1 800 EUR
13 mar 2018 11:48
1 500 EUR
10 mar 2018 9:50
1 400 EUR
9 mar 2018 21:45
1 300 EUR
9 mar 2018 21:34
1 200 EUR
9 mar 2018 15:05
1 000 EUR
8 mar 2018 17:23
540 EUR
8 mar 2018 13:51
500 EUR