991627

ANNE ROSSI

"NÄT".

A tergo sign. Olja på duk 49x144 cm.

Utförd 2007.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 900 - 1 200 EUR

    Slutpris

    600
    EUR
    6 307 SEK
    703 USD

    Budhistorik (3 bud)
    217 mar 13:23600EUR
    Acceptpris på 600 EUR uppnåddes
    217 mar 13:22561EUR
    1 9 mar 00:24450EUR