991627

ANNE ROSSI, "NÄT".

A tergo sign. Olja på duk 49x144 cm.

Utförd 2007.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Laura Pohjola

    Laura Pohjola
    Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

    laura.pohjola@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 900 - 1 200 EUR

    Slutpris

    600
    EUR
    6 176 SEK
    680 USD

    Budhistorik (3 bud)
    217 mar 13:23600EUR
    Acceptpris på 600 EUR uppnåddes
    217 mar 13:22561EUR
    1 9 mar 00:24450EUR