991677

ANNA RETULAINEN

"UTIFRÅN".

A tergo sign. 2012. Olja på duk 100x200 cm.

Gallery Kalhama & Piippo 2012.
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 - 6 000 EUR

    Slutpris

    3 400
    EUR
    35 048 SEK
    4 017 USD

    Budhistorik (10 bud)
    619 mar 20:303400EUR
    518 mar 13:423300EUR
    6A18 mar 13:423200EUR
    Acceptpris på 3 000 EUR uppnåddes