991713

HANNALEENA HEISKA

"AFTER THE STORM".

A tergo sign. 2008. Olja på mdf 90x100 cm.

Gallery Kalhama & Piippo 2008.
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 - 2 000 EUR

    Slutpris

    1 000
    EUR
    10 378 SEK
    1 146 USD

    Budhistorik (11 bud)
    519 mar 18:491000EUR
    Acceptpris på 1 000 EUR uppnåddes
    519 mar 18:49980EUR
    519 mar 18:49960EUR