991726
Helka Immonen
(Född 1954)

HELKA IMMONEN, "SPEGLAR".

A tergo sign. 2005. Olja på duk. 70x100 cm.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 120
22 264
2 387
Utropspris
800 - 1 200 EUR
Budhistorik (26 bud)
19 mar 2018 18:32
2 120 EUR
19 mar 2018 18:32
2 020 EUR
19 mar 2018 18:29
1 970 EUR
19 mar 2018 18:29
1 920 EUR
19 mar 2018 18:26
1 670 EUR