991889

RAILI TANG, "MIN VÄN".

A tergo sign. 2004. Olja på duk. 185x160 cm.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Laura Pohjola

    Laura Pohjola
    Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

    laura.pohjola@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 - 8 000 EUR

    Slutpris

    7 600
    EUR
    77 728 SEK
    8 645 USD

    Budhistorik (38 bud)
    419 mar 18:117600EUR
    10A19 mar 18:117511EUR
    10A19 mar 18:117400EUR
    Acceptpris på 4 800 EUR uppnåddes