Raili Tang

(Finland, Född 1950)
Raili Tang
(Finland, Född 1950)

RAILI TANG, "MIN VÄN".

A tergo sign. 2004. Olja på duk. 185x160 cm.

Klubbat pris
7 600
85 652
7 931
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Budhistorik (38 bud)
19 mar 2018 18:11
7 600 EUR
10
19 mar 2018 18:11
7 511 EUR
10
19 mar 2018 18:11
7 400 EUR
19 mar 2018 18:11
7 200 EUR
10
19 mar 2018 18:11
7 000 EUR
19 mar 2018 18:11
6 800 EUR
10
19 mar 2018 18:11
6 600 EUR
19 mar 2018 18:11
6 400 EUR
10
19 mar 2018 18:10
6 200 EUR
19 mar 2018 18:10
6 000 EUR
10
19 mar 2018 18:10
5 800 EUR
19 mar 2018 18:10
5 600 EUR
10
19 mar 2018 18:09
5 400 EUR
18 mar 2018 12:47
5 200 EUR
9
15 mar 2018 19:39
5 000 EUR
15 mar 2018 16:29
4 800 EUR
14 mar 2018 23:07
4 400 EUR
14 mar 2018 21:45
4 200 EUR
14 mar 2018 18:58
4 000 EUR
8
14 mar 2018 14:56
3 900 EUR
13 mar 2018 23:22
3 700 EUR
13 mar 2018 21:31
3 600 EUR
13 mar 2018 12:21
3 200 EUR
13 mar 2018 11:17
3 100 EUR
12 mar 2018 17:32
3 000 EUR
12 mar 2018 17:21
2 900 EUR
11 mar 2018 13:30
2 800 EUR
10 mar 2018 22:30
2 700 EUR
10 mar 2018 11:01
2 600 EUR
10 mar 2018 10:59
2 500 EUR
10 mar 2018 0:17
2 400 EUR
9 mar 2018 20:15
2 200 EUR
9 mar 2018 16:51
2 000 EUR
9 mar 2018 10:03
1 200 EUR
9 mar 2018 6:43
1 050 EUR
8 mar 2018 17:36
1 000 EUR
8 mar 2018 17:05
100 EUR
8 mar 2018 13:28
30 EUR