992097

IIA JÄNNES, UTAN TITEL.

Diptyk. A tergo sign. -98. Olja på plexiglas. 38x28 + 53x34 cm.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Laura Pohjola

    Laura Pohjola
    Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

    laura.pohjola@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 - 400 EUR

    Slutpris

    340
    EUR
    3 477 SEK
    387 USD

    Budhistorik (24 bud)
    819 mar 19:26340EUR
    6A19 mar 19:25320EUR
    819 mar 19:25303EUR