992097
Iia Jännes
(Född 1955)

IIA JÄNNES, UTAN TITEL.

Diptyk. A tergo sign. -98. Olja på plexiglas. 38x28 + 53x34 cm.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
340
3 652
380
Utropspris
300 - 400 EUR
Budhistorik (24 bud)
8
19 mar 2018 19:26
340 EUR
19 mar 2018 19:25
320 EUR
8
19 mar 2018 19:25
303 EUR
19 mar 2018 19:18
261 EUR
19 mar 2018 19:18
241 EUR