993770

ALVAR GULLICHSEN

"UTAN TITEL".

Sign. Olja på duk. 101x75,5 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 - 2 000 EUR

    900
    EUR
    9 277 SEK
    1 063 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    619 mar 19:04900EUR
    519 mar 18:10800EUR
    417 mar 19:12500EUR