Alvar Gullichsen

(Finland, Född 1961)
Alvar Gullichsen
(Finland, Född 1961)

ALVAR GULLICHSEN, "UTAN TITEL".

Sign. Olja på duk. 101x75,5 cm.

900
10 143
949
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
19 mar 2018 19:04
900 EUR
19 mar 2018 18:10
800 EUR
17 mar 2018 19:12
500 EUR
9 mar 2018 8:50
400 EUR
8 mar 2018 19:58
300 EUR
8 mar 2018 18:39
100 EUR