996893
Pentti Sammallahti
(Född 1950)

PENTTI SAMMALLAHTI, silvergelatinfotografi, signerad och daterad -78.

Roddare. Bildstorlek 17,5x24,5 cm.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
240
2 520
270
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (6 bud)
19 mar 2018 19:14
240 EUR
12 mar 2018 15:10
220 EUR
9 mar 2018 23:04
200 EUR
9 mar 2018 15:41
150 EUR
8 mar 2018 21:53
100 EUR