Pentti Sammallahti

(Finland, Född 1950)
Pentti Sammallahti
(Finland, Född 1950)

PENTTI SAMMALLAHTI, silvergelatinfotografi, signerad och daterad -78.

Roddare. Bildstorlek 17,5x24,5 cm.

Klubbat pris
240
2 705
250
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (6 bud)
19 mar 2018 19:14
240 EUR
12 mar 2018 15:10
220 EUR
9 mar 2018 23:04
200 EUR
9 mar 2018 15:41
150 EUR
8 mar 2018 21:53
100 EUR
8 mar 2018 16:52
60 EUR