999806

EEVA-RIITTA EEROLA, "DIGGERS".

A tergo sign. 2010. Olja på duk 22x16 cm.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Laura Pohjola

    Laura Pohjola
    Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

    laura.pohjola@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 - 300 EUR

    Slutpris

    200
    EUR
    2 066 SEK
    236 USD

    Budhistorik (15 bud)
    719 mar 18:51200EUR
    619 mar 14:39190EUR
    3A19 mar 14:39180EUR