1000105

DAVID HOCKNEY

Litografi med färger, signerad och daterad -70.

Pretty Tulips, ca 72x50 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Hemvärdering. Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 - 5 000 EUR

    Slutpris

    10 801
    EUR
    112 560 SEK
    12 563 USD

    Budhistorik (47 bud)
    1016 apr 19:0610801EUR
    8A16 apr 19:0610601EUR
    816 apr 19:0010600EUR
    Acceptpris på 3 000 EUR uppnåddes