1000105

DAVID HOCKNEY, litografi med färger, signerad och daterad -70.

Pretty Tulips, ca 72x50 cm.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Joachim Borgström

    Joachim Borgström
    Hemvärdering. Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

    joachim.borgstrom@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 - 5 000 EUR

    Slutpris

    10 801
    EUR
    110 466 SEK
    12 286 USD

    Budhistorik (47 bud)
    1016 apr 19:0610801EUR
    8A16 apr 19:0610601EUR
    816 apr 19:0010600EUR
    Acceptpris på 3 000 EUR uppnåddes